e-biznes

Segment E-biznes to usługi dla e-commerce oraz usługi logistyczne dla marketingu i sprzedaży, które są realizowane przez Cursor S.A. i Divante Sp. z o.o.

Usługi
e-commerce

Usługi e-commerce to kompleksowe rozwiązania dla realizacji i wzrostu sprzedaży internetowej, zarówno detalicznej, jak i kierowanej do odbiorców biznesowych. Ich realizacja może przebiegać w modelu end to end i obejmować strategiczne doradztwo w prowadzeniu handlu internetowego, konstruowanie planów biznesowych, projektowanie i tworzenie platform e-sklepów w oparciu o różnorodne technologie, e-marketing i generowanie ruchu, optymalizację użyteczności platform (UX – user experience) a także obsługę logistyczną e-sprzedaży wraz z magazynowaniem, pakowaniem, dostarczaniem i fiskalizacją zamówień, a także obsługą zwrotów i infolinii.

 www.divante.pl

Usługi logistyczne
dla marketingu
i sprzedaży

Usługi logistyczne dla marketingu i sprzedaży to rozwiązania związane z zarządzaniem i dystrybucją materiałami marketingowymi, jak również obsługą programów lojalnościowych i promocji konsumenckich. Materiały marketingowe to m.in.: ulotki, plakaty, ekspozytory, meble sklepowe, systemy shop-in-shop, jak również produkty regularne, ale o przeznaczeniu marketingowym. Nasze usługi mają na celu optymalne wykorzystanie materiałów marketingowych i zmniejszenie wydatków na ich produkcję, oraz zwiększanie sprzedaży i lojalizację konsumentów. W ramach usług dystrybucji materiałów marketingowych oferujemy doradztwo i warsztaty z zakresu optymalnego zarządzania procesami, budowę i udostępnianie zintegrowanych z systemami klientów rozwiązań informatycznych do zarządzania oraz zamawiania materiałów posm, magazynowanie, kompletowanie zamówień dla struktur sprzedaży klientów i punktów sprzedaży, dystrybucję zamówień, instalację materiałów marketingowych wymagających specjalistycznych umiejętności, renowację materiałów pos. W ramach obsługi programów lojalnościowych i konsumenckich Cursor S.A. odpowiada za strategię projektów, jak i stronę taktyczną: dobór produktów i nagród, negocjacje z dostawcami, gromadzenie danych osobowych, personalizację nagród i komunikacji, dystrybucję, rozliczenia fiskalne.

Cursor SA zarządza rozbudowaną infrastrukturą magazynową w oparciu o WMS (warehouse management system), o powierzchni ponad 30 000 m2 i pojemności 50 000 miejsc paletowych. Powtarzalność jakości operacji jest zapewniana przez ISO 9001:2008.

 www.cursor.pl

Usługi oferowane w segmencie E-biznes są kompleksowe, skalowalne i dostarczają mierzalnych korzyści.