Oferta grupy

Grupa OEX świadczy usługi w następujących sektorach

Ubezpieczenia i finanse
Wspieramy największe polskie firmy w realizacji procesów back office i obsługi klienta. Wykonujemy kompleksowo proces obsługi klienta od zgłoszenia szkody do archiwizacji dokumentów i zarządzania obiegiem dokumentów.
Telekomunikacja i media
Zarządzamy największą liczbą sklepów dla trzech wiodących operatorów telefonii komórkowej w Polsce: Orange, T-Mobile i Plus.
FMCG
Jesteśmy wiodącą Grupą w Polsce w zakresie usług wsparcia sprzedaży dla producentów i dystrybutorów w handlu nowoczesnym i tradycyjnym. Obsługujemy największe polskie marki w zakresie merchandisingu i promocji budując lojalność konsumentów.
E-commerce
Pomagamy rosnąć polskim i zagranicznym firmom działającym w sektorze e-commerce. Tworzymy i optymalizujemy e-sklepy wiodących marek. Realizujemy obsługę logistyczną i magazynową, programy lojalnościowe i transport w modelu cross-border.
Energia, ropa i gaz
Prowadzimy jedne z największych ogólnopolskich programów lojalnościowych wraz z obsługą logistyczną materiałów marketingowych. Realizujemy programy wsparcia sprzedaży. Oferujemy zarządzanie dokumentacją i obsługę klienta w zakresie umów, reklamacji, rezygnacji i zwrotów.
Medycyna i farmacja
Oferujemy prowadzenie centralnego archiwum medycznego. Kompleksowo obsługujemy logistykę aptek internetowych oraz tradycyjnych, a także programy lojalnościowe i usługi wsparcia sprzedaży w szeroko rozumianej branży farmaceutycznej.
Sektor publiczny
Jesteśmy doświadczonym partnerem dla instytucji państwowych. Specjalizujemy się w digitalizacji i przechowywaniu dokumentacji bieżącej, archiwalnej, technicznej, zbiorów bibliotecznych i muzealnych, akt spraw urzędowych i sądowych, akt osobowych.