oexBS_rgb_S

OEX S.A.

OEX S.A. – podmiot dominujący w grupie kapitałowej OEX, do której należą spółki: Divante Sp. z o.o., OEX E-Business Sp. z o. o., ArchiDoc S.A. i Voice Contact Center Sp. z o. o., OEX Cursor S.A., Mer Service sp. z o. o., Tell Sp. z o.o., Euro-phone Sp. z o.o., PTI Sp. z o.o.,

oexBS_rgb_S

Divante Sp. z o.o.

Divante to jeden z liderów innowacyjnych rozwiązań IT wspierających sprzedaż. Spółka ma na swoim koncie  kilkadziesiąt dużych projektów e-commerce, zrealizowanych dla polskich i zagranicznych klientów. Divante pracuje m.in. dla takich marek jak TIM S.A., Solar, Home&You , ING Bank Śląski, CDP.pl i Złote Wyprzedaże.

 www.divante.pl

OEX E-Business Sp. z o.o.

OEX E-Business Sp. z o. o. posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze logistycznej sektora e-commerce, materiałów POS i programów lojalnościowych. Oferuje także usługi z obszaru e-procurement i e-delivery. Realizuje projekty dla kilkuset klientów. Zarządza nowoczesnymi centrami logistycznymi o powierzchni 40 000 mkw.

 www.oexebusiness.com

oexBS_rgb_S

ArchiDoc S.A.

ArchiDoc S.A. to jedna z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office. Od ponad 20 lat usprawnia obieg informacji i procesy obsługi klienta. Spółka wspiera klientów w budowie i realizacji strategii biura bez papieru i zastępowaniu tradycyjnych dokumentów elektronicznymi.

 www.archidoc.pl

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Voice Contact Center specjalizuje się w procesach wspierających obsługę klienta poprzez  telefony, maile, chaty i SMSy. Realizuje usługi dla największych w Polsce firm w branżach medycznej, bankowej, ubezpieczeniowej i e-commerce. Obejmują one między innymi rejestrację szkód, kalkulację odszkodowania, udzielanie informacji i porad, wsparcie w nagłych wypadkach, konsultacje oraz umawianie spotkań i wizyt lekarskich. Voice przeprowadza również projekty badawcze. Spółka dysponuje ponad 600 profesjonalnymi stanowiskami contact center w 3 lokalizacjach: Warszawie, Łodzi i Lublinie.

www.voicecc.pl

oexBS_rgb_S

OEX Cursor S.A.

OEX Cursor S.A. specjalizuje się w usługach z obszaru wsparcia sprzedaży i marketingu. Spółka zarządza jednym z większych w Polsce centrum logistycznym, dedykowanym e-sprzedaży i obsłudze materiałów marketingowych. Do grona klientów OEX Cursor należy kilkaset firm z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, budowlanej i innych.

 www.cursor.pl

oexBS_rgb_S

MerService Sp. z o.o.

MerService Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą działającą w obszarze merchandisingu i innych usług wsparcia sprzedaży na rynku detalicznym i hurtowym.

Spółka należy do liderów branży, zarówno pod względem wielkości sprzedaży, jak i innowacyjności oferowanych rozwiązań. Działa na terenie większości sklepów wielkopowierzchniowych oraz w kilkunastu tysiącach placówek rynku tradycyjnego. Klientami spółki są czołowe firmy branży FMCG.

 www.merservice.pl

oexBS_rgb_S

ProPeople Sp. z o.o.

Spółka świadczy usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
rekrutacji oraz leasingu pracowniczego

 www.pro-people.pl

oexBS_rgb_S

Tell Sp. z o.o.

Tell Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży, oferująca telefony komórkowe i usługi Orange.

Działalność firmy Tell koncentruje się na sprzedaży telefonów i usług telekomunikacyjnych sieci Orange klientom indywidualnym i instytucjonalnym. W swojej ofercieTell ma także akcesoria do telefonów komórkowych.

Zgodnie z polityką firmy, salony lokowane są w miejscach łatwo dostępnych dla Klientów – w centrach handlowych i przy głównych ulicach. Obok stałych miejsc sprzedaży, Tell posiada również  grono Konsultantów Klientów Biznesowych,  którzy mogą bezpośrednio w siedzibie Kontrahenta indywidualnie konstruować oferty i dopasowywać je do specyficznych potrzeb. Konsultanci opiekują się Klientami także już po dokonaniu zakupu.

Firma Tell Sp. z o.o. działa na rynku telefonii komórkowej od 1997 r.  Firma nadal dynamicznie się rozwija, traktując jako priorytety wzrost jakości obsługi Klienta i poszerzanie zakresu oferowanych usług.

 WWW.TELL.PL

oexBS_rgb_S

Euro-Phone Sp. z o.o.

Spółka prowadzi sprzedaż produktów i usług z zakresu telefonii komórkowej sieci T-Mobile

Dzięki wieloletniej działalności na rynku telekomunikacyjnym jest jedną z czołowych firm z tej branży. Rozwój organiczny oraz fuzje sprawiły, że sieć sprzedaży Euro-Phone zalicza się do największych Agentów współpracujących z operatorem T- Mobile.

 www.europhone.pl

oexBS_rgb_S

PTI Sp. z o.o.

PTI Sp. z o.o. to jedna z pięciu sieci sprzedaży usług operatora komórkowego marki PLUS. Działalność spółki PTI skoncentrowana jest na pozyskiwaniu nowych klientów oraz na zapewnieniu sprawnej i rzetelnej obsługi obecnym abonentom. Spółka dokłada również wszelkich starań, aby punkty sprzedaży znajdowały się w dogodnych lokalizacjach.

 www.pluspti.pl