oexBS_rgb_S

OEX S.A.

OEX S.A. – podmiot dominujący w grupie kapitałowej OEX, do której należą spółki: Tell Sp. z o.o., Euro-phone Sp. z o.o., PTI Sp. z o.o., Divante Sp. z o.o., Cursor S.A. i Mer Service sp. z o. o., ArchiDoc S.A. i Voice Contact Center sp. z o. o.

oexBS_rgb_S

Divante sp. z o. o.

Divante to jeden z liderów innowacyjnych rozwiązań IT wspierających sprzedaż. Spółka ma na swoim koncie  kilkadziesiąt dużych projektów e-commerce, zrealizowanych dla polskich i zagranicznych klientów. Divante pracuje m.in. dla takich marek jak TIM S.A., Solar, Home&You , ING Bank Śląski, CDP.pl i Złote Wyprzedaże.

 www.divante.pl

oexBS_rgb_S

ArchiDoc S.A.

ArchiDoc to jedna z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office. Od ponad 20 lat usprawnia obieg informacji i procesy obsługi klienta. Spółka wspiera klientów w budowie i realizacji strategii biura bez papieru i zastępowaniu tradycyjnych dokumentów elektronicznymi.

 www.archidoc.pl

Voice Contact Center sp. z o. o.

Voice Contact Center specjalizuje się w procesach wspierających obsługę klienta poprzez  telefony, maile, chaty i SMSy. Realizuje usługi dla największych w Polsce firm w branżach medycznej, bankowej, ubezpieczeniowej i e-commerce. Obejmują one między innymi rejestrację szkód, kalkulację odszkodowania, udzielanie informacji i porad, wsparcie w nagłych wypadkach, konsultacje oraz umawianie spotkań i wizyt lekarskich. Voice przeprowadza również projekty badawcze. Spółka dysponuje ponad 550 profesjonalnymi stanowiskami contact center w 3 lokalizacjach: Warszawie, Łodzi i Lublinie.

www.voicecc.pl

oexBS_rgb_S

Cursor SA

Cursor SA, specjalizuje się w usługach z obszaru wsparcia sprzedaży i marketingu. Spółka zarządza jednym z większych w Polsce centrum logistycznym, dedykowanym e-sprzedaży i obsłudze materiałów marketingowych. Do grona klientów Cursora należy kilkaset firm z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, budowlanej i innych.

 www.cursor.pl

oexBS_rgb_S

MerService sp. z o. o.

MerService Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą działającą w obszarze merchandisingu i innych usług wsparcia sprzedaży na rynku detalicznym i hurtowym.

Spółka należy do liderów branży, zarówno pod względem wielkości sprzedaży, jak i innowacyjności oferowanych rozwiązań. Działa na terenie większości sklepów wielkopowierzchniowych oraz w kilkunastu tysiącach placówek rynku tradycyjnego. Klientami spółki są czołowe firmy branży FMCG.

 www.merservice.pl

oexBS_rgb_S

Tell Sp. z o.o.

Tell Sp. z o.o. to jedna z największych w Polsce sieci salonów sprzedaży, oferująca telefony komórkowe i usługi Orange.

Działalność firmy Tell koncentruje się na sprzedaży telefonów i usług telekomunikacyjnych sieci Orange klientom indywidualnym i instytucjonalnym. W swojej ofercieTell ma także akcesoria do telefonów komórkowych.

Zgodnie z polityką firmy, salony lokowane są w miejscach łatwo dostępnych dla Klientów – w centrach handlowych i przy głównych ulicach. Obok stałych miejsc sprzedaży, Tell posiada również  grono Konsultantów Klientów Biznesowych,  którzy mogą bezpośrednio w siedzibie Kontrahenta indywidualnie konstruować oferty i dopasowywać je do specyficznych potrzeb. Konsultanci opiekują się Klientami także już po dokonaniu zakupu.

Firma Tell Sp. z o.o. działa na rynku telefonii komórkowej od 1997 r.  Firma nadal dynamicznie się rozwija, traktując jako priorytety wzrost jakości obsługi Klienta i poszerzanie zakresu oferowanych usług.

 WWW.TELL.PL

oexBS_rgb_S

Euro-Phone Sp. z o.o.

Spółka prowadzi sprzedaż produktów i usług z zakresu telefonii komórkowej sieci T-Mobile

Dzięki wieloletniej działalności na rynku telekomunikacyjnym jest jedną z czołowych firm z tej branży. Rozwój organiczny oraz fuzje sprawiły, że sieć sprzedaży Euro-Phone zalicza się do największych Agentów współpracujących z operatorem T- Mobile.

 www.europhone.pl

oexBS_rgb_S

PTI sp. z o. o.

PTI Sp. z o.o. to jedna z pięciu sieci sprzedaży usług operatora komórkowego marki PLUS. Sieć współtworzy 71 autoryzowanych punktów sprzedaży na terenie całej Polski. Działalność spółki PTI skoncentrowana jest na pozyskiwaniu nowych klientów oraz na zapewnieniu sprawnej i rzetelnej obsługi obecnym abonentom. Spółka dokłada również wszelkich starań, aby punkty sprzedaży znajdowały się w dogodnych lokalizacjach.

 www.pluspti.pl