Wydarzenia

Cursor kontynuuje rozpoczętą w 2014 roku współpracę z producentem fajerwerków Piromax. Kontrakt obejmuje budowę ekspozycji produktów klienta w sieciach detalicznych oraz outsourcing konsultantów sprzedaży.

więcej »

Cursor został partnerem aukcji charytatywnej “Wrażliwi na Sztukę”, która jest organizowana przez agencję Cheil Polska. Spółka wesprze inicjatywę realizując obsługę licytacji dzieł wystawionych na sprzedaż. Dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji EB Polska, pomagającej chorym na Epidermolysis Bullosa.

więcej »

Spółka Divante, specjalizująca się w rozwiązaniach z obszaru e-biznesu, odpowiada
za wdrożenie bloga dla brytyjskiego oddziału szwedzkiej firmy edukacyjnej EF Education First. Platforma obsługuje 11 wersji językowych, m.in. koreańską, japońską i arabską.

więcej »

Spółka Cursor, specjalizująca się w usługach biznesowych z obszaru wsparcia sprzedaży
i e-logistyki, realizuje obsługę techniczną eventów organizowanych przez markę BaByliss. Współpraca obejmuje m.in. takie wydarzenia jak Bieg w Sukniach Ślubnych, Targi Ślubne oraz świąteczne Targi Moustache.

więcej »

Cursor już po raz drugi przyłączył się do akcji Qurier Świętego Mikołaja, organizowanej przez Fundację Przyjaciółka. W ramach inicjatywy pracownicy spółki przygotowują świąteczne upominki dla dzieci z różnych zakątków Polski.

więcej »

Spółka Divante została certyfikowanym partnerem nowej wersji platformy Magento – rozwiązania open source, dedykowanego dla sektora e-commerce.

więcej »