Aktualności


Cursor i Divante partnerami Omnichannel Retailing Forum

OEX Cursor, Divante
6 listopada 2015

Cursor i Divante już po raz drugi podzielą się swoimi doświadczeniami podczas konferencji dedykowanej rozwijaniu sprzedaży w modelu omnichannel.

Omnichannel Retailing Forum 2015 Fall Edition to druga edycja konferencji, która na jednej scenie gromadzi ekspertów w dziedzinie omnichannel i praktyków zarządzania, którzy musieli zmierzyć się z wyzwaniem przeprowadzenia gruntownych zmian w swojej firmie. W Jesiennej Edycji Forum wezmą udział przedstawiciele ponad 100 sieci handlowych i marek. Celem konferencji jest znalezienie odpowiedzi na pytanie jak skutecznie przejść od modelu handlu tradycyjnego do modelu omnichannel.
Divante to jedna z najbardziej doświadczonych w Polsce firm z obszaru rozwijania i optymalizacji nowych kanałów sprzedaży. Z sukcesami realizuje projekty omnichannel dla telekomów, banków i największych sieci handlowych w Europie, wykorzystując komercyjne oprogramowanie SAP hybris oraz oprogramowanie open source (Magento, OroCRM, Pimcore). Divante wdraża rozwiązania e-commerce, integruje systemy, projektuje i realizuje działania marketingowe.
Cursor to ekspert z obszaru e-logistyki i wsparcia sprzedaży. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze sektora e-commerce, realizuje projekty zwiększające sprzedaż, projektuje i obsługuje programy lojalnościowe oraz działania marketingowe. Spółka posiada jedno z większych w Polsce centrów logistycznych dedykowanych obsłudze materiałów marketingowych oraz sektora e-commerce. Działa na polskim rynku od 2001 roku.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200