Aktualności


Cursor obsługuje logistykę materiałów marketingowych Randstad

OEX Cursor
23 października 2015

Do grona klientów spółki Cursor dołączyła największa na polskim rynku agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad. Współpraca obejmuje kompleksową obsługę logistyczną materiałów wspierających sprzedaż.W ramach kontraktu Randstad otrzymuje nie tylko usługę logistyczną, ale także wartość dodaną w postaci dostępu do technologii oraz specjalistycznego know-how dostawcy. Na potrzeby projektu zespół programistów Cursor stworzył system, który został dopasowany do specyfiki działania klienta. Za pomocą platformy pracownicy Randstad mają możliwość składania zamówień na ponad 100 różnych artykułów reklamowo-promocyjnych. Cursor odpowiada za magazynowanie produktów, obsługę i wysyłkę zamówień oraz zarządzanie procesem reklamacji. Spółka doradza klientowi także w zakresie optymalizacji wykorzystania materiałów marketingowych.
Nasza usługa pozwala ograniczyć koszt zarządzania POSM nawet o 65 proc. Mierzalne korzyści dla klientów uzyskujemy dzięki zwiększaniu efektywności procesu magazynowania oraz dystrybucji materiałów. System raportowania pozwala nam optymalizować także asortyment produktów – powiedział Grzegorz Wroniszewski, dyrektor zarządzający usługami e-logistics w Cursor SA.
Aplikacja, oprócz możliwości wygodnego zamawiania materiałów promocyjnych, automatycznie generuje informacje o gabarytach i wadze przesyłki. System raportowania dostarcza szczegółowych danych o poszczególnych produktach (np. ich popularności i rotacji) oraz aktywności uprawnionych do składania zamówień – w przypadku Randstad to ponad 800 aktywnych uczestników z dostępem on-line. Wysyłki materiałów realizowane są cyklicznie lub w trybie ekspresowym, co pozwala zoptymalizować koszty dystrybucji.
Dostęp do platformy, skonfigurowanej według potrzeb klienta, umożliwia uprawnionym pracownikom agencji wygodne zarządzanie materiałami marketingowymi. Cały proces jest ściśle monitorowany, co pozwala efektywniej wykorzystywać produkty promocyjne i tym samym redukować wydatki ponoszone na ich produkcję – dodaje Łukasz Wysokiński, manager usług e-logistics w Cursor SA.
Rozwiązania informatyczne Cursor, dedykowane obsłudze materiałów marketingowych, powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenia spółki  w zakresie zarządzania i logistyki POSM klientów. System udostępniony pracownikom Randstad zawiera m.in. informacje o stanach magazynowych oraz zdjęcia i opisy poszczególnych materiałów. Cursor zajmuje się bieżącą obsługą platformy, w tym wprowadzaniem nowych produktów oraz doradztwem w zakresie jej funkcjonowania.
Randstad Polska sp. z o. o. wchodzi w skład holenderskiego Randstad Holding, który prowadzi działalność w ponad 40 krajach na całym świecie i w skali globalnej jest jednym z największych dostawców rozwiązań z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi oraz pracy tymczasowej. W Polsce spółka działa od 1994 r. poprzez sieć ponad 100 biur regionalnych.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200