Aktualności


Divante wśród zwycięzców rankingu “Deloitte Technology Fast 500™EMEA”

Divante
13 grudnia 2017

Spółka Divante z Grupy OEX znalazła się w tegorocznym zestawieniu Deloitte najszybciej rozwijających się firm technologicznych w regionie EMEA (czyli Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki). Kryterium wyboru laureatów rankingu była dynamika wzrostu przychodów między rokiem 2013 a 2016.

Firmy, które znalazły się w zestawieniu Deloitte Technology Fast 500, odnotowały wzrost przychodów wynoszący od 220 do niemal 110 000 procent. Divante jest jedną z 25 polskich firm uwzględnionych w rankingu.

Cieszę się, że utrzymaliśmy dobrą stopę wzrostu, pomimo zwiększonych inwestycji w nasze własne produkty. Obecnie rozwijamy oprogramowanie Open Loyalty oraz framework do tworzenia mobilnych aplikacji eCommerce w najnowszym standardzie PWA (progressive web apps) – VueStorefront. Wierzę, że ułatwi nam to dotarcie do nowych klientów i tym samym dalszy dynamiczny rozwój – mówi Tomasz Karwatka, prezes zarządu Divante.

2017 był dla Divante rokiem intensywnego rozwoju. Spółka zrealizowała wdrożenia serwisów e-commerce dla nowych klientów z Polski i z zagranicy. Do produktów, które przyczyniły się do sukcesu firmy, należą między innymi zaawansowana platforma B2B2C Distripark czy MediStore – pierwszy internetowy sklep medyczny w Polsce, zawierający tak kompleksowy pakiet usług.

Więcej informacji o raporcie Deloitte CE i wykazie wszystkich 500 firm w rankingu EMEA jest dostępnych na stronie: https://www2.deloitte.com/global/en/pages/technology-media-and-telecommunications/articles/technology-fast-500-emea.html


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200