Aktualności


Divante wystąpi na Web Summit 2017

Divante
9 października 2017

Tomasz Karwatka, CEO Divante z Grupy OEX, będzie jednym z prelegentów podczas największej konferencji technologicznej na świecie – Web Summit 2017.

Tegoroczny Web Summit odbędzie się w dniach 6 – 9 listopada w Lizbonie i będzie się składał z 25 eventów. CEO Divante wystąpi podczas Growth Summit, prezentującego najszybciej rosnące spółki technologiczne.

Web Summit gromadzi około 60 000 użytkowników z ponad 160 krajów. Wśród prelegentów znajdują się najbardziej znane osobowości świata nowych technologii, prezesi globalnych spółek technologicznych, przedstawiciele rządów i organizacji międzynarodowych oraz reprezentanci najciekawszych start’upów. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć prezentacje m.in. Google, Amazon, Booking.com, Tindera, Microsoft czy Nokii.

Podczas Web Summit opowiem o tym, jak tworząc technologię lojalnościową OpenLoyalty.io w modelu łączącym OpenSource z licencją komercyjną, zdobywamy klientów z całego świata  – powiedział Tomasz Karwatka, CEO Divante.

Przedstawiciele Divante występują na kilkudziesięciu polskich i zagranicznych konferencjach dedykowanych e-commerce i nowym technologiom rocznie. W październiku 2017 roku jednym z prelegentów Meet Magento w Nowym Jorku będzie Piotr Karwatka, CTO spółki, który zaprezentuje nowy projekt Divante, ułatwiający budowanie mobilnych wersji sklepów on-line w oparciu o najnowszy trend PWA (Progressive Web Apps).


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200