Aktualności


Divante z projektem e-commerce dla Stalgast

Divante
25 kwietnia 2016

Spółka Divante z Grupy OEX, specjalizująca się w IT wspierającym sprzedaż, odpowiada za budowę systemów e-commerce dla lidera rynku sprzętu gastronomicznego Stalgast.com.

Stalgast, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, uruchomił nową platformę internetową, wyposażoną w szereg funkcjonalności ułatwiających zakupy. Użytkownikom udostępniono duże i dokładne zdjęcia produktów, szczegółowe opisy, specyfikacje techniczne i instrukcje w PDF’ach. Klienci mogą także przeglądać listę towarów powiązanych i komplementarnych.

Nowa forma prezentacji oferty w naszym serwisie jest bardziej czytelna i przyjazna dla użytkowników. Wykorzystana przez Divante technologia pozwoli nam zarządzać centralnie wszystkimi wersjami językowymi platformy – powiedziała Anna Góralska-Miksa ze Stalgast.

Wykonane prace to pierwszy etap transformacji technologicznej w Stalgast.

Skalowalna technologia, zmiany procesów wewnętrznych w przedsiębiorstwie i stała rozbudowa zespołu to czynniki, które pozwolą klientowi lepiej dostosować się do obecnych wymagań rynku – mówi Marcin Moska, B2B e-Commerce Director w Divante.

W ramach współpracy ze Stalgastem Divante odpowiada także za SLA platformy. Spółka zajmie się również dalszym rozwojem aplikacji.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200