Aktualności


Grupa OEX na pierwszej globalnej konferencji WCA dedykowanej logistyce e-commerce

OEX
6 lipca 2017

Na początku lipca 2017 roku w Miami odbyło się pierwsze spotkanie najważniejszych graczy z rynku logistyki dla e-handlu, zorganizowane przez globalną sieć WCA E-commerce. E-Logistics z Grupy OEX to jedyna firma z Polski, która uczestniczyła w konferencji. 

WCA E-commerce Annual Conference to wydarzenie skierowane do firm oferujących rozwiązania z obszaru transgranicznej logistyki dla sektora e-handlu. W pierwszej edycji spotkania wzięło udział około 200 firm z ponad 60 krajów.

Usługi dla e-commerce to jeden z kluczowych kierunków rozwoju Grupy OEX. Konferencja WCA to dla nas doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami oferującymi rozwiązania, które ułatwią nam pozyskiwanie międzynarodowych klientów – powiedział Artur Wojtaszek, członek zarządu OEX SA odpowiedzialny za segment E-biznes.

WCA E-commerce to globalna sieć skupiająca największe firmy zajmujące się logistyką dla handlu elektronicznego w obszarze B2B, B2C, C2B oraz C2C. Stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń, zapewnia dostęp do unikalnego know how i wspiera globalny rozwój branży. E-Logistics z Grupy OEX jako pierwsza polska firma została członkiem WCA E-commerce.

Oferujemy kompleksową obsługę logistyczną polskich i zagranicznych sklepów internetowych oraz międzynarodowych producentów dostarczających produkty do e-sklepów. Pomagamy przenosić operacje do Polski, oferując atrakcyjne ceny obsługi z zachowaniem jakości i szybkości dostaw. Nasze usługi wspierają zagraniczną ekspansję e-biznesów, które chcą działać globalnie – dodaje Artur Wojtaszek.

Grupa OEX posiada także kompetencje w obszarze rozwiązań IT dla e-commerce, dzięki czemu może zapewnić obsługę e-tailerów w modelu end2end – od stworzenia projektu i budowy e-sklepu, przez technologię, marketing, magazynowanie i wysyłkę towaru do klientów po obsługę posprzedażną.

E-Logistics z Grupy OEX należy również do sieci WCA Time Critical, zrzeszającej firmy posiadające kompetencje w obszarze usług logistycznych, w których kluczową rolę odgrywa czas i jakość obsługi.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200