Aktualności


Grupa OEX partnerem Digital Champions 2018

OEX
18 października 2018

OEX po raz drugi został partnerem spotkania poświęconemu najnowszym trendom i wyzwaniom w obszarze cyfrowej transformacji. Podczas tegorocznej edycji konferencji Digital Champions wystąpi Tomasz Karwatka, CEO Divante z Grupy OEX.

22 i 23 listopada 2018 roku w Google Campus w Warszawie spotkają się pionierzy i eksperci z obszaru innowacji digitalowych z podmiotami zainteresowanymi wdrożeniem cyfrowych rozwiązań.

Pierwszego dnia konferencji w debacie Future of Consumer Experience wystąpi Tomasz Karwatka, CEO wchodzącej w skład Grupy OEX spółki Divante.

Digital Champions to doskonała okazja do dyskusji i wymiany doświadczeń z praktykami i fanami innowacji cyfrowych. Podczas mojego wystąpienia opowiem m.in. o strategii mobile first, zaprezentuję także wyniki tegorocznej edycji badania eCommerce Trends zrealizowanego przez Divante – mówi Tomasz Karwatka, CEO Divante.

eCommerce Trends to cykliczny raport Divante wskazujący kierunki rozwoju sektora eCommerce. Publikacja powstaje w oparciu o opinie ekspertów, managerów i specjalistów związanych z branżą sprzedaży internetowej.

Konferencji Digital Champions towarzyszy konkurs dla liderów cyfryzacji, organizowany przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji . W 2017 roku główną nagrodę w kategorii „cyfrowa transformacja” otrzymał klient Divante – spółka TIM.

Więcej informacji o evencie jest dostępnych na stronie: https://www.digitalchampions.pl


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200