Aktualności


Grupa OEX z nową dyrektor HR

OEX
18 stycznia 2018

Od stycznia 2018 roku za działania HR w Grupie OEX odpowiada Agnieszka Bulik, poprzednio przez ponad 12 lat związana z Randstad Polska.

Do jej zadań będzie należało m.in. zarządzanie talentami, wsparcie działań z zakresu employer branding oraz rozwój kompetencji spółki Pro People, wchodzącej w skład Grupy OEX.

Agnieszka Bulik posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży HR. Specjalizuje się w zatrudnieniu tymczasowym i outsourcingu procesów zarządzania zasobami ludzkimi.

Poprzednio pełniła funkcję dyrektora ds. prawnych i public affairs w Randstad Polska, jednej z największych agencji rekrutacyjnych na polskim rynku. Była jedną z założycielek oraz członkiem zarządu Polskiego Forum HR, działającego na rzecz rozwoju sektora agencji zatrudnienia w Polsce. Brała udział w tworzeniu i opiniowaniu projektów ustaw oraz reprezentowała interesy branży podczas spotkań z przedstawicielami instytucji publicznych na szczeblu krajowym i europejskim.

Grupa OEX działa w jednym z najszybciej rosnących sektorów gospodarki, także pod kątem zatrudnienia. Cieszę się, że będę miała okazję wykorzystać dotychczasowe doświadczenia w tak dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku – mówi Agnieszka Bulik, HR dyrektor Grupy OEX.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200