Aktualności


Nowe osoby w zarządzie spółki Voice Contact Center z Grupy OEX

Voice Contact Center
13 marca 2017

Do zarządu spółki Voice Contact Center dołączyły Ewa Czarnecka, dotychczasowy dyrektor operacyjny oraz Ewa Depta, zarządzająca sprzedażą. Wspólnie z prezesem, Konradem Rochalskim, kierującym obszarem Zarządzania Dokumentami i Obsługi Klienta w Grupie OEX, będą odpowiadać za dalszy rozwój firmy.

Ewa Depta jest związana z Voice Contact Center od początku istnienia spółki, czyli od 2009 roku. Jej kompetencje obejmują pozyskiwanie nowych klientów i rozwój biznesu. Ewa Czarnecka do zespołu dołączyła w styczniu 2015 roku. Odpowiada za działania operacyjne i współpracę z klientami. Obie nowe członkinie zarządu posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży contact center.

Ostatnie lata to okres dynamicznego wzrostu Voice Contact Center. Doświadczenie i kompetencje Ewy Depty i Ewy Czarneckiej były kluczowym elementem naszego sukcesu. Rozszerzenie składu zarządu jest naturalnym krokiem i mocno wierzę, że dzięki temu jeszcze skuteczniej będziemy umacniać pozycję wśród czołowych contact centers w Polsce – powiedział Konrad Rochalski, prezes Voice Contact Center.

Voice Contact Center specjalizuje się w wielokanałowej obsłudze klienta, oferując firmom m.in. prowadzenie profesjonalnego Biura Obsługi Klienta i infolinii. Spółka dysponuje 560 stanowiskami contact center w trzech centrach operacyjnych: w Warszawie, Łodzi i Lublinie.

Nasi klienci powierzają nam realizację coraz bardziej zaawansowanych projektów z zakresu obsługi klienta. W ramach grupy kapitałowej OEX rozwijamy także ofertę kompleksowych rozwiązań dedykowanych poszczególnym branżom, m.in. całościową obsługę procesu likwidacji szkód dla sektora ubezpieczeniowego – dodaje Konrad Rochalski.

Do grona klientów firmy należą m.in. spółki ubezpieczeniowe, banki, firmy działające w sektorze e-commerce, firmy medyczne, FMCG i motoryzacyjne.

W 2016 roku Voice Contact Center został wyróżniony w konkursie „Złota Słuchawka” za projekt „Centrum Kompleksowej Obsługi Pacjenta Affidea”, realizowany przez spółkę we współpracy z międzynarodową siecią centrów diagnostycznych Affidea.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200