Aktualności


OEX Cursor z certyfikatem Great Place to Work

OEX Cursor
25 lipca 2022

W lipcu 2022 OEX Cursor z Grupy OEX dołączył do grona firm z certyfikatem Great Place to Work® – światowego autorytetu w dziedzinie kultury miejsca pracy. Spółka pozytywnie przeszła badanie całościowego doświadczenia pracownika w miejscu pracy.

OEX Cursor specjalizuje się w kompleksowych usługach wsparcia sprzedaży. 20 lat doświadczenia na rynku oraz rozwój usług zaowocowały współpracą z największymi firmami FMCG oraz z branży finansowej.

Tworzenie przyjaznego miejsca pracy jest jednym z kluczowych elementów strategii personalnej OEX Cursor. Budujemy kulturę naszej organizacji w oparciu o poszanowanie praw pracowniczych i tworzenie tolerancyjnego środowiska pracy,  sprzyjającego rozwojowi zatrudnionych w spółce osób. Realizujemy programy, które wspierają pracowników zarówno podczas ich pierwszych dni w nowym miejscu jak i na dalszych szczeblach kariery, dlatego to ogromna satysfakcja widzieć taki pozytywny rezultat podejmowanych działań. – mówi Przemysław Bogdański, prezes Zarządu OEX Cursor

Poprzez oferowane usługi OEX Cursor wspiera współpracujące firmy w budowaniu wizerunku marki w punktach sprzedaży a także dba o najlepsze doświadczenia konsumentów w kontakcie z ich produktami lub usługami. Kluczem do skutecznej realizacji tych założeń jest zapewnienie odpowiedniej jakości procesów, co nie jest możliwe bez zaangażowanego i zmotywowanego zespołu. Obsługiwane projekty wymagają skoordynowania kilkuset rekrutacji w skali roku. Wyróżnienia oceniające jakość miejsca pracy przyciągają kompetentnych kandydatów i zatrzymują ich na dłużej.

Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu Great Place to Work. Wyróżnienie to również zobowiązanie dla firmy do ciągłego doskonalenia i dbania o atmosferę w miejscu pracy.– dodaje Przemysław Bogdański

Dobra opinia firmy, wystawiona przez jej własnych pracowników to jedno z najbardziej miarodajnych kryteriów oceny pracodawcy. Według badań Great Place to Work kandydaci mają znacznie większe szanse na pracę z dobrym szefem i rozwijanie zaangażowania w pracy w certyfikowanych organizacjach.

Great Place to Work jest światowym autorytetem w dziedzinie kultury organizacyjnej oraz badań doświadczeń pracowników i zachowań przywódczych, które w udowodniony sposób przyczyniają się do wzrostu przychodów, utrzymaniu pracowników i zwiększaniu innowacyjności.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200