Aktualności


OEX S.A. po raz trzeci uczestniczy w Programie Kariera

OEX
7 kwietnia 2017

OEX SA przyłączył się do 14. edycji Programu Kariera organizowanego przez Polską Radę Biznesu. W 2016 roku staż w dziale HR Grupy OEX zdobył najwyższą ocenę w badaniu prowadzonym wśród uczestników programu.

W tym roku spółka oferuje studentom odbycie dwóch płatnych praktyk – w dziale komunikacji korporacyjnej i w dziale HR. OEX SA uczestniczył w Programie Kariera także w latach 2014 i 2016. Oba staże zakończyły się zatrudnieniem osób odbywających praktyki.

Program Kariera to prestiżowa inicjatywa, w ramach której studenci i absolwenci uczelni wyższych poniżej 30 roku życia, mają okazję zdobyć praktyczne doświadczenie w renomowanych polskich firmach. W tegorocznej edycji programu kandydaci mają do wyboru kilkadziesiąt staży.

Program Kariera stawia pracodawcom dość wysokie wymagania jeśli chodzi o przebieg stażu. Dzięki temu przyciąga najlepszych studentów i absolwentów. Niezwykle cenimy sobie współpracę z młodymi ludźmi, którzy już na etapie studiów szukają możliwości rozwoju, kontaktu z biznesem i praktycznych możliwości zdobywania kompetencji – powiedziała Marta Buszko, HR manager w Grupie OEX.

Podczas praktyk w Grupie OEX stażyści traktowani są jak nowi pracownicy. Mają możliwość zdobycia konkretnych umiejętności, poznania specyfiki działalności całej organizacji i nawiązania relacji z pracownikami na różnych szczeblach.

Staż to dla nas okazja, żeby poznać kandydatów wkraczających na rynek pracy. Pomaga nam to dokładniej dopasować naszą politykę HR do aktualnych trendów na rynku. Chcemy być nowoczesnym pracodawcą. Absolwenci to dla nas bardzo ważna grupa, z którą chcemy się skutecznie komunikować, aby przyciągać talenty – dodaje Marta Buszko.

Informacje o stażach w Grupie OEX są dostępne na stronie: http: //www.programkariera.pl/firma/oex/ 


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200