Aktualności


Poszerzenie Zarządu OEX Cursor. Funkcję członka Zarządu objęła Marta Towpik

OEX Cursor
14 września 2022

W dniu 7 września do Zarządu OEX Cursor z Grupy OEX dołączyła Marta Towpik, która objęła funkcję członka Zarządu i dyrektora finansowego.

Marta Towpik jest managerką z wieloletnim doświadczeniem kierowania organizacjami w zakresie finansów, w tym z unikatowym doświadczeniem realizacji procesów budowy wartości inwestycji private equity.  Swoją zawodową ścieżkę rozpoczęła w Deloitte w Warszawie i w Londynie, pracując w wielu międzynarodowych projektach oraz jako biegły rewident (ACCA Member). W trakcie swojej kariery zawodowej pełniła między innymi rolę CFO PKP Energetyka, funkcje kierownicze w CVC Capital Partners, jednym z największych funduszy private equity w Europie i na Bliskim Wschodzie, PORR S.A. a także  funkcję Prezesa Zarządu spółki giełdowej Herkules S.A. Marta Towpik była także partnerem podmiotu zarządzającego alternatywną spółką inwestycyjną Nunatak Capital Sp. z o.o., specjalizującego się w inwestycjach w nowe technologie.  Marta Towpik jest absolwentką wydziału ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, autorką wielu publikacji oraz mentorem współpracującym z Fundacją Liderek Biznesu.

W Zarządzie OEX Cursor Marta Towpik będzie odpowiedzialna między innymi za strategiczne zarządzanie finansami, optymalizację finansowania zewnętrznego, zarządzanie ryzykiem i prognozowanie strategiczne.

Bardzo się cieszę, że będę mogła wykorzystać swoje doświadczenie w dużej, prężnie działającej spółce OEX Cursor, która jest częścią giełdowej Grupy OEX. Spółka w ostatnich okresach dynamicznie się rozwijała. Jestem przekonana, że wspólnie uda się nam jeszcze efektywniej wykorzystywać możliwości wzrostu i budowania wartości organizacji. – powiedziała Marta Towpik

W Zarządzie OEX Cursor Marta Towpik wesprze Przemysława Bogdańskiego, który pełni rolę prezesa Zarządu spółki od 2019 roku.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200