Aktualności


Tomasz Słowiński nowym członkiem zarządu OEX SA

OEX
6 marca 2018

6 marca 2018 roku do zarządu OEX SA dołączył Tomasz Słowiński, dotychczas pełniący funkcję członka rady nadzorczej spółki. Jako członek zarządu będzie on odpowiedzialny za obszar transakcyjny, prawny i compliance.

Tomasz Słowiński posiada ponad 25 lat doświadczenia w biznesie, w tym w bankowości inwestycyjnej i finansach oraz na stanowiskach zarządczych i operacyjnych w różnych obszarach biznesowych. Od 17 lat jest związany z sektorem nowoczesnych usług dla biznesu.

Tomasz Słowiński w latach 1992-2000 pracował w banku inwestycyjnym należącym do czołowej światowej instytucji finansowej, brytyjskiego HSBC, gdzie specjalizował się w transakcjach na rynku kapitałowym w Warszawie i Londynie oraz zajmował się M&A i prywatyzacjami. W późniejszych latach współtworzył i zarządzał podmiotami działającymi na rynku outsourcingu procesów biznesowych, pełniąc m.in. funkcje prezesa Zarządu PayrollCenter, czołowej polskiej firmy zajmującej się outsourcingiem płacowo-kadrowym, a także managing director w CVO Group.

Od 2006 r. jest związany z Neo Investments, gdzie odpowiada m.in. za sprawy finansowe, tworzenie międzynarodowych struktur zarządczych i podatkowych, nadzór właścicielski nad spółkami portfelowymi, transakcje kapitałowe oraz nowe inwestycje. Od 2011 r. zajmował także stanowisko wiceprezesa zarządu spółki GAD S.A. w której odpowiadał m.in. za całość spraw finansowych, inwestycyjnych i nowe akwizycje.

Przez ostatnie 4 lata był członkiem Rady Nadzorczej OEX S.A., w której sprawował funkcję Sekretarza Rady, a także członka Komitetu Audytu.

Tomasz Słowiński ma wykształcenie wyższe, jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200