Aktualności


Tytuł Rzetelnego Outsourcera dla Cursor SA

OEX Cursor
24 września 2015

Spółka Cursor, należąca do giełdowej Grupy Tell, specjalizującej się w outsourcingu sprzedaży, zdobyła drugi tytuł Rzetelnego Outsourcera. Wyróżnienie, przyznawane przez redakcję Outsourcing Magazine, trafia do najlepszych firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych.

Cursor jest dostawcą rozwiązań z obszaru e-logistyki i wsparcia sprzedaży. Spółka realizuje blisko 2000 projektów w skali roku. Dzięki rozbudowanej strukturze terenowej Cursor obsługuje każdej wielkości akcje sprzedażowe i promocyjne w całej Polsce. Spółka zarządza także jednymi z największych w Polsce centrów logistycznych, dedykowanych obsłudze sektora e-commerce oraz magazynowaniu i dystrybucji materiałów marketingowych. Z usług Cursora korzystają m.in. Nestle, Unilever, ING, Samsung i Akzo Nobel.

W ramach programu „Rzetelny Outsourcer” rekomendujemy firmy, które oferują swoim klientom nowoczesną i sprawdzoną formułę współpracy. To eksperci, którzy są sprawdzonymi partnerami biznesowymi w obszarze outsourcingu – mówi Krzysztof Kogut, Redaktor Naczelny Outsourcing Magazine.

Cursor otrzymał tytuł Rzetelnego Outsourcera już po raz drugi. Pierwsze wyróżnienie zostało przyznane spółce podczas pierwszej edycji konkursu, w 2008 roku. Dotychczas Cursor otrzymał także kilka innych prestiżowych nagród, wśród których znajdują się m.in. Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Perły Rynku FMCG i Odpowiedzialny Pracodawca.

W 2015 roku spółka dołączyła do grupy kapitałowej Tell, będącej jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów na rynku outsourcingu sprzedaży. Grupa Tell specjalizuje się w projektach związanych z integracją kanałów sprzedaży, budowaniem biznesu e-commerce oraz wsparciu realizacji sprzedaży w modelu omnichannel. Grupa zarządza także największą w Polsce liczbą sklepów oferujących usługi operatorów telefonii komórkowej – Orange, T-mobile i Plus. Od 2005 roku Tell S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W skład Grupy Tell wchodzą: Tell SA, Europhone sp. z o. o., PTI sp. z o.o., Cursor SA i Divante sp. z o. o.
—————————————————————————————————————————————

Cursor – informacje dodatkowe

Cursor jest dostawcą usług biznesowych z obszaru wsparcia sprzedaży i e-logistyki. Specjalizuje się w planowaniu i realizacji złożonych projektów sprzedażowych, obsłudze logistycznej materiałów marketingowych oraz sektora e-commerce, budowie i zarządzaniu strukturami handlowymi, merchandisingu oraz promocji, oferując usługi z zakresu:

  • E-logistics
  • Trade support
  • Field marketing
  • Procurement

 

Spółka zarządza jednymi z większych w Polsce centrów logistycznych, dedykowanych obsłudze sektora e-commerce oraz magazynowaniu i dystrybucji materiałów marketingowych. Dysponuje rozbudowaną siecią kilku tysięcy pracowników terenowych. Firma obsługuje ponad 400 klientów z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej.

Od marca 2015 roku spółka jest częścią grupy kapitałowej Tell.

Więcej informacji o Cursor: www.cursor.pl

Informacje o Grupie


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200