Aktualności


Voice Contact Center obsługuje niemieckojęzycznych klientów marki Semilac

Voice Contact Center
24 czerwca 2021

Spółka z Grupy OEX wspiera markę Semilac w budowaniu wyróżniającego się customer experience na rynku niemieckim. Zespół konsultantek Voice Contact Center obsługuje infolinię, chaty i social media polskiej marki kosmetycznej, która zdobywa popularność za granicą.

Profesjonalne wsparcie w zakresie customer experience obejmuje obsługę zapytań ze strony internetowej semilac.de, infolinii oraz niemieckojęzycznych kanałów social media marki. Konsultantki doradzają̨ klientom w procesie zakupu, udzielają̨ informacji o doborze produktów, a także instrukcji jak samodzielnie zrobić́ manicure, by osiągnąć́ spektakularne efekty.

We współpracy z Voice Contact Center cenimy przede wszystkim bardzo sprawne zarządzanie i zaplecze techniczne oraz zespół doświadczonych konsultantek, świetnie znających potrzeby i problemy klientek – mówi Maciej Bujak, Activation Manager z firmy Nesperta, właściciela marki Semilac.

Atutami naszego zespołu jest doświadczenie w prowadzeniu wielojęzycznych i wielokanałowych projektów oraz dostępność 7 dni w tygodniu w godzinach od 9 do 22 – mówi Aneta Nurzyńska, Multilingual Services Manager w Voice Contact Center.

Duże znaczenie w procesie obsługi klienta mają działania w social media. Konsultantki Voice Contact Center zajmują̨ się̨ moderacją interakcji z marką Semilac na Instagramie i na Facebooku.

To co dzieje się̨ w social mediach wymaga reakcji w czasie rzeczywistym, dlatego właściwa obsługa tego kanału jest kluczowa dla naszej marki – mówi Maciej Bujak.

Komunikacja w social media bardzo dynamicznie się̨ rozwija, pojawiają̨ się̨ nowe funkcjonalności, a jednocześnie stale przybywa użytkowników. Coraz większa liczba, szczególnie młodych konsumentów, traktuje social media jako jedyny kanał kontaktu z marką.

Dbanie o klienta w każdej sytuacji i zapewnienie ciągłego kontaktu z marką to podstawa realizacji naszej misji. Customer Service to dla nas budowanie więzi z Semilac Girls – ambasadorkami marki, dzięki doskonałej obsłudze wszystkich zapytań́– mówi Maciej Bujak z firmy Nesperta.

Marka Semilac należy do spółki Nesperta – jednej z wiodących w Polsce firm produkujących lakiery i inne kosmetyki do stylizacji paznokci oraz profesjonalne preparaty i urządzenia do manicure. Produkty firmy można kupić́ w kilkudziesięciu krajach na pięciu kontynentach.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200