Aktualności


Voice Contact Center rozwija centrum operacyjne w Lublinie

Voice Contact Center
29 sierpnia 2017

Voice Contact Center z Grupy OEX o 25 proc. zwiększył liczbę stanowisk w lubelskim oddziale. Obecnie spółka dysponuje ponad 600 stanowiskami operacyjnymi w trzech lokalizacjach i należy do największych contact centers w Polsce, specjalizujących się w kompleksowym wsparciu procesów obsługi klienta.

Rozbudowa centrum operacyjnego w Lublinie jest związana z dynamicznym rozwojem usług dla branży ubezpieczeniowej. Lokalizacja, uruchomiona w 2015 roku, jest najmłodszym oddziałem Voice Contact Center. Spółka posiada centra operacyjne także w Warszawie i w Łodzi.

Obecnie ponad 80 proc. przychodów Voice Contact Center generuje obsługa ruchu przychodzącego. Spółka wspiera firmy w uruchamianiu, prowadzeniu i optymalizacji biura obsługi klienta (BOK) z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji. Projekty z tego zakresu prowadzi m.in. dla podmiotów z sektora ubezpieczeniowego, medycznego, e-commerce, FMCG i wydawnictw. Coraz częściej ta usługa jest rozszerzana o obsługę dodatkowych obszarów działalności firm, tradycyjnie realizowanych niezależnie od pracy BOK.

Dzięki przynależności do grupy kapitałowej OEX jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać procesy biznesowe. Klasyczne biuro obsługi klienta możemy rozbudować o realizację procesów back–office, logistykę materiałów marketingowych czy wsparcie procesów rozliczeniowych i fakturowania. Nasze rozwiązania dopasowujemy do specyfiki danej branży – mówi Ewa Czarnecka, członek zarządu i dyrektor operacyjny Voice Contact Center.

W Lublinie Voice Contact Center realizuje projekty z zakresu wsparcia likwidacji szkód dla branży ubezpieczeniowej. Usługa obejmuje m.in. organizację pomocy assistance, rejestrację i weryfikację zgłoszeń, likwidację szkód niskowartościowych, wielokanałową obsługę kontaktu z klientem oraz uzupełnianie i aktualizację dokumentów szkodowych. Lubelski oddział Voice Contact Center mieści się w nowoczesnym budynku biurowym przy ulicy Leszczyńskiego. Atutem lokalizacji jest położenie w centralnej i dobrze skomunikowanej części Lublina, w bliskiej odległości od uczelni wyższych.

Lublin jest dużym ośrodkiem akademickim, zapewniającym dostęp do licznej bazy potencjalnych pracowników. To jeden z czynników, dzięki którym udało nam się zbudować kompetentny zespół, z sukcesami obsługujący coraz bardziej złożone procesy dla naszych klientów z zachowaniem wysokich standardów usługi i bardzo dobrej jakości – dodaje Ewa Czarnecka.

Według badania SMB z 2016 roku 9 outsourcingowych contact centers w Polsce posiada więcej niż 500 stanowisk. Najwięksi gracze dysponują 65 proc. infrastruktury operacyjnej w tym sektorze.

 


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200