Aktualności


Cursor po raz kolejny wspiera sprzedaż produktów Piromax

OEX Cursor
15 grudnia 2015

Cursor kontynuuje rozpoczętą w 2014 roku współpracę z producentem fajerwerków Piromax. Kontrakt obejmuje budowę ekspozycji produktów klienta w sieciach detalicznych oraz outsourcing konsultantów sprzedaży.W ramach współpracy w pierwszym etapie Cursor przygotował dodatkowe ekspozycje produktów w przejrzysty sposób prezentujące ofertę Piromax.
Punkty sprzedaży fajerwerków pojawiły się w kilkudziesięciu halach sieci Carrefour i Leclerc na terenie całej Polski. Całość została wykonana zgodnie z identyfikacją wizualną stosowaną przez klienta.
Od połowy grudnia konsultanci sprzedaży Cursora doradzają i pomagają w doborze odpowiednich produktów klientom zainteresowanym ofertą Piromax.
Przed rozpoczęciem akcji nasi konsultanci przeszli szkolenie produktowe, na którym poznali nie tylko szczegóły oferty Piromax, ale także zasady bezpiecznego korzystania z fajerwerków. Każda z zatrudnionych przez nas osób posiada wiedzę z zakresu technik sprzedażowych, dzięki czemu nasze działania przekładają się na wymierny wzrost obrotów klienta – powiedział Przemysław Bogdański, dyrektor zarządzający usługami field marketing w Cursor SA.
W tym roku klienci przed zakupem będą mogli zobaczyć na tabletach filmy przestawiające działanie danego produktu.
O kontynuowaniu współpracy z Cursor klient zdecydował po analizie efektów zeszłorocznej akcji wspierającej sprzedaż jego produktów.
Grudzień to dla nas najlepszy okres sprzedażowy w roku. Zdecydowaliśmy się na współpracę ze spółką Cursor z uwagi na jej doświadczenie i jakość usług. Koordynacja centralna i lokalna akcji przebiegała na najwyższym poziomie, a zatrudniony personel pracował zgodnie z ustaloną wcześniej mechaniką. Wpłynęło to na znaczny wzrost naszych wyników sprzedażowych – powiedział Robert Nowak, dyrektor handlowy PIROMAX.
Outsourcing konsultantów sprzedaży Cursora pozwala na bezpośrednie dotarcie do potencjalnych konsumentów, budowanie świadomości marki i zwiększanie sprzedaży produktu lub usługi. Spółka najczęściej realizuje tego typu akcje dla klientów z branży spożywczej, budowlanej, kosmetycznej, elektrycznej i AGD.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200