JEDNO MIEJSCE.
WIELE MOŻLIWOŚCI.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Dołącz do naszego
zespołu
Jak się u nas pracuje
#OEXTEAM

Najważniejszą wartością w OEX S.A. są ludzie. Naszym celem jest budowanie zespołu złożonego z osób pełnych pasji i chęci do ciągłego rozwijania swoich talentów, które szanują i rozumieją nasze wartości.

Zobacz aktualne oferty pracy w Grupie OEX

OEX działa na rynku nowoczesnych usług biznesowych, będących jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów w Polsce.

Naszą grupę kapitałową tworzy kilkanaście spółek. Każda z nich cechuje się inną specyfiką pracy. Swoje miejsce znajdą u nas zarówno osoby lubiące nowe technologie, kontakt z klientami i działanie w grupie, jak i te ceniące sobie pracę indywidualną i powtarzalność zadań.

Posiadamy biura i centra operacyjne w największych miastach Polski, a nasze projekty realizujemy na terenie całego kraju i za granicą.

OEXpress

Co kwartał wydajemy magazyn dla pracowników Grupy OEX. W OEXpress piszemy o najważniejszych wydarzeniach z życia naszych spółek, kulisach realizacji najciekawszych projektów oraz o pasjach i sukcesach członków naszego zespołu.

OEX4U

Członkowie zespołu OEX mogą korzystać także z oferty wewnętrznego sklepu internetowego OEX4U, oferującego szeroki wybór produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

www.oex4u.pl

OEX Runners Team

Biegający w barwach OEX zawodnicy pobili kilka rekordów życiowych i zgromadzili sporą kolekcję medali. OEX Runners Team liczy 16 członków. Do naszego zespołu może dołączyć każdy pracownik i współpracownik Grupy OEX, który lubi bieganie.

Zespół OEX tworzą ludzie ciekawi świata, otwarci na nowe wyzwania i zdobywanie ciekawych doświadczeń. Jesteśmy dumni mogąc wspierać ich w realizowaniu planów i osiąganiu zarówno zawodowych, jak i prywatnych sukcesów.