Nasze podejście do społecznej odpowiedzialności jest integralną częścią wspólnych wartości w Grupie OEX

Tło

Grupa OEX wspiera walkę z koronawirusem

Wspieramy Koalicję Firm przy Warsaw Genomics

W tym trudnym czasie również my dołożyliśmy swoją cegiełkę wspomagając walkę z koronawirusem. OEX SA wsparł koalicję firm, które przeznaczyły środki finansowe na zakup testów i przekazały je na rzecz wsparcia polskich szpitali i placówek medycznych.

Więcej informacji

Pomagamy Dzieciom z Domów Opieki w Pęcherach

W ostatnich dniach w OEX Cursor S.A. razem z MerService zebraliśmy wspólnymi siłami paczki dla Domów Dzieci w Pęcherach.

Całą akcję przeprowadziliśmy z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. #safetyfirst

Więcej informacji

Voice Contact Center z Grupy OEX zaangażował się w ważną i potrzebną inicjatywę – TelefonPogadania.pl

Udostępniliśmy system do obsługi projektów oraz wsparcie technologiczne i organizacyjne.

TelefonPogadania.pl to inicjatywa dla ludzi starszych, bardzo często samotnych, którzy nie są biegli w obsłudze komputerów, e-maili, czatów i mediów społecznościowych. Wolontariusze będą mogli z nimi porozmawiać dodać otuchy, po prostu pogadać.

Więcej informacji


Cele biznesowe staramy się realizować z poszanowaniem relacji z naszymi klientami, pracownikami i otoczeniem społecznym.

Więcej informacji w naszym sprawozdaniu z informacji niefinansowych

Odpowiedzialny
pracodawca
Wolontariat
pracowniczy
Edukacja
i ekologia

W OEX wspólnie tworzymy kulturę wspierającą współpracę, innowacyjność i kreatywność. Chcemy zapewnić naszym obecnym i przyszłym pracownikom realizowanie ich celów zawodowych, wspierać ich talent i zdolności a także możliwość dzielenia się zainteresowaniami i życiowymi pasjami.

Kodeks Etyki Grupy OEX

Pobierz Kodeks Etyki

Przyjazne miejsce pracy wspierające kreatywność

Innowacyjność rozumiemy jako również jako tworzenie atmosfery i warunków do wspólnej pracy i wymiany pomysłów.

OEXpress

W wydawanym co kwartał magazynie pracowników OEXpress można przeczytać o sukcesach i nagrodach zawodowych, poznać kulisy realizacji niektórych projektów czy dowiedzieć się jakie pasje i zainteresowania mają nasi pracownicy.

Kariera w OEX

Najważniejszą wartością w OEX S.A. są ludzie. Naszym celem jest rekrutowanie pracowników, którzy posiadają pasję do ciągłego rozwijania swoich talentów i posiadają pożądane kompetencje i doświadczenie a także szanują i rozumieją nasze wartości.

Aktualne oferty pracy są dostępne w zakładkach kariera spółek z Grupy OEX.

W spółkach Grupy OEX prowadzimy działania mające na celu podnoszenie świadomości istotnych społecznych problemów oraz angażowanie wszystkich pracowników w realizację projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności. Ważne miejsce w tych działaniach zajmuje wolontariat pracowniczy. Wspieramy akcje, w które angażują się nasi pracownicy.

W naszej codziennej działalności staramy się promować postawy prośrodowiskowe i wspierać przedsięwzięcia mające na celu edukację w obszarze ekologii.

OEX Cursor S.A. – Dzień Ziemi

Spółka OEX Cursor S.A. zaangażowała się w obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi. W ramach akcji klienci firmy otrzymali upominek zachęcający do samodzielnego hodowania ziół.

Program stypendialny Polskiej Rady Biznesu

OEX S.A. przystąpił do „Programu Kariera” Polskiej Rady Biznesu. „Program Kariera” jest skierowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy nie mają ukończonego 30 roku życia i posiadają status studenta co najmniej trzeciego roku studiów.