Nasze podejście do społecznej odpowiedzialności jest integralną częścią wspólnych wartości w Grupie OEX

Tło

Cele biznesowe staramy się realizować z poszanowaniem relacji z naszymi klientami, pracownikami i otoczeniem społecznym.

Więcej informacji w naszym sprawozdaniu z informacji niefinansowych

 


 

Grupa OEX wspiera walkę z koronawirusem

Wspieramy Koalicję Firm przy Warsaw Genomics

W tym trudnym czasie również my dołożyliśmy swoją cegiełkę wspomagając walkę z koronawirusem. OEX SA wsparł koalicję firm, które przeznaczyły środki finansowe na zakup testów i przekazały je na rzecz wsparcia polskich szpitali i placówek medycznych.

Więcej informacji

Wspieramy akcję Wszyscy Do Wioseł

Dnia 28 listopada 2023 roku zaangażowaliśmy się w akcję charytatywną, organizowaną przez Fundację Legii. W regatach w barwach OEX wystartowało kilka drużyn rekrutujących się ze spółek (OEX, OEX Cursor, Fulfilio, OEX Voice Contact Center).

W tym roku celem było zebranie środków na funkcjonowanie 116 111 telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży prowadzonego przez fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Więcej informacji

Grupa OEX w 12. edycji Poland Business Run

Po raz kolejny, jako Grupa OEX, wzięliśmy udział w biegu Poland Business Run, łącząc swoje siły ze spółką Real Management..

Każdy z uczestników 5-osobowych drużyn przebiegł 4 kilometrową trasę w szczytnym celu – wspierania osób z niepełnosprawnością ruchową oraz po mastektomii.

Więcej informacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiedzialny
pracodawca
Wolontariat
pracowniczy
Edukacja
i ekologia

W OEX wspólnie tworzymy kulturę wspierającą współpracę, innowacyjność i kreatywność. Chcemy zapewnić naszym obecnym i przyszłym pracownikom realizowanie ich celów zawodowych, wspierać ich talent i zdolności a także możliwość dzielenia się zainteresowaniami i życiowymi pasjami.

Kodeks Etyki Grupy OEX

Pobierz Kodeks Etyki

Przyjazne miejsce pracy wspierające kreatywność

Innowacyjność rozumiemy jako również jako tworzenie atmosfery i warunków do wspólnej pracy i wymiany pomysłów.

OEXpress

W wydawanym co kwartał magazynie pracowników OEXpress można przeczytać o sukcesach i nagrodach zawodowych, poznać kulisy realizacji niektórych projektów czy dowiedzieć się jakie pasje i zainteresowania mają nasi pracownicy.

Kariera w OEX

Najważniejszą wartością w OEX S.A. są ludzie. Naszym celem jest rekrutowanie pracowników, którzy posiadają pasję do ciągłego rozwijania swoich talentów i posiadają pożądane kompetencje i doświadczenie a także szanują i rozumieją nasze wartości.

Aktualne oferty pracy są dostępne w zakładkach kariera spółek z Grupy OEX.

W spółkach Grupy OEX prowadzimy działania mające na celu podnoszenie świadomości istotnych społecznych problemów oraz angażowanie wszystkich pracowników w realizację projektów z obszaru społecznej odpowiedzialności. Ważne miejsce w tych działaniach zajmuje wolontariat pracowniczy. Wspieramy akcje, w które angażują się nasi pracownicy.

W naszej codziennej działalności staramy się promować postawy prośrodowiskowe i wspierać przedsięwzięcia mające na celu edukację w obszarze ekologii.

OEX Cursor S.A. – Dzień Ziemi

Spółka OEX Cursor S.A. zaangażowała się w obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi. W ramach akcji klienci firmy otrzymali upominek zachęcający do samodzielnego hodowania ziół.

Program stypendialny Polskiej Rady Biznesu

OEX S.A. przystąpił do „Programu Kariera” Polskiej Rady Biznesu. „Program Kariera” jest skierowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy nie mają ukończonego 30 roku życia i posiadają status studenta co najmniej trzeciego roku studiów.