Jedno miejsce wiele możliwości

Tło
Dołącz do naszego
zespołu
Jak się u nas pracuje
#OEXTEAM

Najważniejszą wartością w OEX S.A. są ludzie. Naszym celem jest budowanie zespołu złożonego z osób pełnych pasji i chęci do ciągłego rozwijania swoich talentów, które szanują i rozumieją nasze wartości.

Zobacz aktualne oferty pracy w Grupie OEX

Oferty pracy z Grupy OEX są publikowane na stronie spółki Pro People

Naszą grupę kapitałową tworzy kilkanaście spółek. Każda z nich cechuje się inną specyfiką pracy. Swoje miejsce znajdą u nas zarówno osoby lubiące nowe technologie, kontakt z klientami i działanie w grupie, jak i te ceniące sobie pracę indywidualną i powtarzalność zadań.

Posiadamy biura i centra operacyjne w największych miastach Polski, a nasze projekty realizujemy na terenie całego kraju i za granicą.

OEXpress

Co kwartał wydajemy magazyn dla pracowników Grupy OEX. W OEXpress piszemy o najważniejszych wydarzeniach z życia naszych spółek, kulisach realizacji najciekawszych projektów oraz o pasjach i sukcesach członków naszego zespołu.

OEX Runners Team

Biegający w barwach OEX zawodnicy pobili kilka rekordów życiowych i zgromadzili sporą kolekcję medali. Do naszego zespołu może dołączyć każdy pracownik i współpracownik Grupy OEX, który lubi bieganie.

Zespół OEX tworzą ludzie ciekawi świata, otwarci na nowe wyzwania i zdobywanie ciekawych doświadczeń.