Urządzenie fiskalne,
terminal płatniczy oraz
system do zarządzania
sprzedażą w jednym

3 tys. punktów sprzedaży w obsłudze. Kasoterminale iPOS są zintegrowane z autorską chmurową platformą informatyczną iPOS web, służącą do obsługi i analizy sprzedaży, zarządzania towarami oraz magazynem, udostępnianą w modelu SaaS. Urządzenia spełniają wszystkie wymogi tzw. kas online.

Marketplace B2B

W 2019 roku uruchomiliśmy marketplace B2B OEX24.com, który pozwala oferować naszym klientom możliwość digitalizacji sprzedaży oraz wsparcie ekspansji zagranicznej w eCommerce.

Platforma do zakupów firmowych

Rozwiązanie IT z funkcjonalnościami takimi jak automatyzacja zakupów, zarzadzanie bazą dostawców, aukcje i przetargi. Na platformie jest zarejestrowanych obecnie 60 tys. dostawców.

Platforma lojalnościowa dostępna open source, gotowa do działania w on-line i off-line

w ramach spółki Divante

Open Loyalty, oferuje pełen zakres funkcji lojalnościowych, a także narzędzia do tworzenia szeregu aplikacji. Udostępnia m.in. moduły lojalnościowe dla e-commerce, programy motywacyjne dla zespołów sprzedażowych oraz programy lojalnościowe z obsługą aplikacji mobilnych.

Rozwiązania open source typu frontend dla e-commerce

Vue Storefront dostarcza interfejs, który daje sprzedawcom pełną kontrolę nad obsługą klienta, bez względu na to, z jakiego urządzenia on korzysta. Dodatkowymi atutami polskiego rozwiązania jest elastyczność gwarantowana przez API, w połączeniu z jego domyślnymi funkcjami mobilnymi.


Poznaj
Grupę OEX