eCommerce
Software House

Software House dla eCommerce: nasze kluczowe kompetencje to projekty w oparciu o technologie Magento i Pimcore. Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych a także wszelkich innych projektów łączących nie tylko IT ale także nowoczesny design i dbałość o customer experience.

Marketplace B2B

W 2019 roku uruchomiliśmy marketplace B2B OEX24.com, który pozwala oferować naszym klientom możliwość digitalizacji sprzedaży oraz wsparcie ekspansji zagranicznej w eCommerce.

Magazynowanie
i Fulfillment

Posiadamy HUB logistyczny o pojemności 71 tys. miejsc paletowych oraz specjalne rozwiązania do obsługi eCommerce. Wysyłamy 15 mln produktów w skali miesiąca.

Customer
Experience Solutions

Nasze usługi realizujemy w nowoczesnych centrach operacyjnych w Warszawie, Łodzi i Lublinie co stanowi łącznie  650  profesjonalnych stanowisk contact center. Obsługujemy wszystkie kanały kontaktu z klientem końcowym. Prowadzimy infolinię, realizujemy kampanie wizerunkowe, dosprzedaż usług i produktów, generowanie leadów i obsługę programów lojalnościowych a także badania CATI i IVR.


Poznaj
Grupę OEX