Grupa OEX

Grupa kapitałowa OEX specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży eCommerce, FMCG i telekomunikacyjnej. Grupę OEX tworzy kilkanaście spółek, które zatrudniają łącznie ponad 1 500 osób.

 

Retail Services

Wspieramy sprzedaż w sklepach tradycyjnych. Spółki z Grupy OEX zarządzają 350 punktami Czytaj więcej

Wspieramy sprzedaż w sklepach tradycyjnych. Spółki z Grupy OEX zarządzają 350 punktami sprzedaży dla trzech wiodących operatorów telefonii komórkowej w Polsce. Nasze struktury terenowe realizujące działania z zakresu trade support a także badań retailowych docierają do 25 tys. punktów handlu detalicznego w całej Polsce. Systematycznie rozwijamy nasze kompetencje i usługi wykorzystując w realizacji projektów nowoczesne technologie i autorskie rozwiązania. Pomagamy naszym klientom efektywniej pozyskiwać i wykorzystywać informacje niezbędne do zarządzania sprzedażą.

Zwiń

Dowiedz się wiecej

eCommerce Services

Zajmujemy się kompleksową obsługą sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS.
Nasze centra Czytaj więcej

Zajmujemy się kompleksową obsługą sektora eCommerce, programów lojalnościowych i materiałów POS.
Nasze centra dystrybucji o powierzchni ponad 60 000 m2 są usytuowane w okolicach Warszawy.
Realizujemy projekty w obszarze customer experience. Oferujemy prowadzenie profesjonalnych biur obsługi klienta. Nasze centra operacyjne zlokalizowane są w Warszawie, Łodzi i Lublinie. Do dyspozycji klientów oddajemy ponad 900 profesjonalnych stanowisk contact center. Tworzymy nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierające automatyczną obsługę klientów takie jak Primebot – inteligentny bot konwersacyjny, który prowadzi nieliniowy dialog przez telefon i chat.

 

Zwiń

Dowiedz się wiecej

OEX Innovation Lab

OEX Lab to miejsce w którym rozwijamy innowacyjne projekty technologiczne, fintechowe i związane z cyfryzacją handlu. Czytaj więcej

OEX Lab to miejsce w którym rozwijamy innowacyjne projekty technologiczne, fintechowe i związane z cyfryzacją handlu.
Oferujemy kasoterminale zintegrowane z autorską chmurową platformą informatyczną iPOS web, służącą do obsługi i analizy sprzedaży, zarządzania towarami oraz magazynem, udostępnianą w modelu SaaS. Obecnie z rozwiązań iPOS korzysta blisko 3 tys. punktów sprzedaży.
Uruchomiliśmy marketplace B2B OEX24.com, który pozwala oferować naszym klientom możliwość digitalizacji sprzedaży oraz wsparcie ekspansji zagranicznej w eCommerce.
Inwestujemy również w technologie związane z automatyzacją zakupów, platformy lojalnościowe nowej generacji oraz rozwiązania dla eCommerce.

Zwiń

Dowiedz się wiecej