Zarząd

Jerzy Motz

Jerzy Motz

Prezes Zarządu

Pan Jerzy Motz (ur. 1970) posiada ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w obszarze usług dla biznesu,  głównie w branży reklamowej i marketingowej oraz usługach outsourcingowych, a także na rynku nieruchomości.... Od 1993 roku działa aktywnie  jako inwestor w nowych obszarach gospodarki. Współzałożyciel i Partner Zarządzający Neo Investments,  odpowiedzialny za rozwój  spółek w zakresie projektów deweloperskich oraz inwestycji kapitałowych. W 1997 r. uczestniczył w tworzeniu pierwszego operatora call center w Europie Centralnej, firmy Call Center Poland. W 2001 r. doprowadził do połączenia dwóch lokalnych agencji reklamowych, którymi zarządzał (Marketing House i Dialog) z Euro RSCG. W latach 2004- 2008 Prezes Zarządu Grupy Euro RSCG (obecnie Havas Worldwide Warsaw) wiodącej grupy komunikacji marketingowej w Polsce. Od 2002 roku prezes Zarządu spółki developersko inwestycyjnej Real Management S.A. Od 2014 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej OEX S.A.

Read more

zwiń

Robert Krasowski

Robert Krasowski

Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy

Pan Robert Krasowski (ur. 1970) jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu... i uzyskał tytuł magistra. W latach 1994-1996 był zatrudniony w I Oddziale Kredyt Banku S.A. w Poznaniu na stanowisku inspektora kredytowego w Wydziale Kredytów Gospodarczych, od 1996 do 2002 roku był zatrudniony w Domu Maklerskim BMT S.A. w Poznaniu kolejno na stanowiskach: kierownika projektu, zastępcy dyrektora Rynku Pierwotnego, dyrektora Departamentu Corporate Finance oraz Członka Zarządu, w roku 2002 był zatrudniony w BB Investment Sp. z o.o. w Poznaniu na stanowisku Członka Zarządu – Menedżera Inwestycyjnego. Od 2003 roku do chwili obecnej zatrudniony jest w Tell S.A(obecnie OEX S.A.). na stanowisku Członka Zarządu – Dyrektora Finansowego. Od marca 2015 roku pełni funkcję członka Rady Nadzorczej OEX Cursor S.A. z siedzibą w Warszawie.

Read more

zwiń

Tomasz Kwiecień

Tomasz Kwiecień

Członek Zarządu, Dyrektor Strategii i Rozwoju

Pan Tomasz Kwiecień (ur. 1977) jest absolwentem krakowskiego Uniwersytetu... Ekonomicznego. Pan Tomasz Kwiecień dysponuje szerokim doświadczeniem z zakresu przygotowywania i implementacji strategii biznesowych, przeprowadzania inwestycji kapitałowych, nadzoru właścicielskiego oraz pozyskiwania finansowania. Na początku swojej kariery był związany z firmami Arthur Andersen oraz Ernst & Young, gdzie pracował w działach audytu oraz corporate finance. W latach 2004–2014, pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w warszawskim biurze Mezzanine Management, firmie doradzającej grupie funduszy Accession Mezzanine Capital inwestujących w Polsce i Europie Środkowej. W Polsce był odpowiedzialny m.in. za udane inwestycje w Solaris Bus & Coach, LuxMed, czy Masterlease. Poza Polską przeprowadził inwestycje m.in. w firmy Jet Finance w Bułgarii, czy Norican w Danii. W trakcie kariery w Mezzanine Management zasiadał lub uczestniczył w pracach rad nadzorczych spółek Zaberd, Lux Med, Solaris Bus & Coach, iSource, Masterlease, Norican, czy Dominum. Od początku 2015 do końca 2016 roku pełnił funkcję prezesa zarządu AASA Polska S.A., firmy z sektora fintech oferującej ratalne pożyczki gotówkowe.

Read more

zwiń

Rafał Stempniewicz

Rafał Stempniewicz

Członek Zarządu

Pan Rafał Stempniewicz (ur. 1963) jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu... i uzyskał tytuł lekarza medycyny. W latach 1989-1991 był zatrudniony w Zespole Opieki Zdrowotnej w Obornikach Wlkp. na stanowisku lekarza stażysty. Od 1991 do 1996 pełnił funkcję Dyrektora Działu Telekomunikacji w spółce „EMAX” S.A. w Poznaniu. Od 1997 zatrudniony w Tell Sp. z o.o., zaś od 30 listopada 2004 roku do 11 maja 2016 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu  OEX S.A . Ponadto pan Rafał Stempniewicz pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej Logzact S.A. z siedzibą w Poznaniu. W latach 2015 -2016 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej OEX Cursor S.A. z siedzibą w Warszawie.

Read more

zwiń

Artur Wojtaszek

Artur Wojtaszek

Członek Zarządu

Pan Artur Wojtaszek (ur. 1971) jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w... Krakowie, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera. Od ponad 20 lat jest związany z rynkiem usług biznesowych wspierających sprzedaż. W 1995 roku rozpoczął współpracę z Grupą Galicja (Dialog Galicja i Marketing House – obecnie Havas Group), gdzie w latach 1996 – 2001 był zatrudniony na stanowisku dyrektora regionalnego. Od 2001 roku jest pracownikiem spółki OEX Cursor SA ( wcześniej Cursor S.A.)  z siedzibą w Warszawie, w której zajmował stanowiska dyrektora sprzedaży i marketingu oraz wiceprezesa (2007 – 2009), a od roku 2009 do 2017 pełnił funkcję prezesa zarządu. W latach 2006 – 2010 był członkiem zarządu Merchandiser Sp. z o.o., która w 2010 roku weszła w struktury spółki Cursor SA. Od 2017 pełni funkcję prezesa zarządu spółki OEX E-Business Sp. z o. o. oraz zasiada w Radzie Nadzorczej OEX Cursor S.A.

Read more

zwiń

Kierownik Biura Zarządu

Anna Litwin

tel. 22 395 6 133sekretariat.zarzad@oex.pl