Aktualności


Cursor wspiera organizację newsów marki BaByliss

OEX Cursor
3 grudnia 2015

Spółka Cursor, specjalizująca się w usługach biznesowych z obszaru wsparcia sprzedaży
i e-logistyki, realizuje obsługę techniczną newsów organizowanych przez markę BaByliss. Współpraca obejmuje m.in. takie wydarzenia jak Bieg w Sukniach Ślubnych, Targi Ślubne oraz świąteczne Targi Moustache.

W ramach współpracy z BaByliss Cursor odpowiada za projekty graficzne oraz produkcję stoisk newsowych i stanowisk dla stylistek, obsługujących markę. W gestii spółki znajduje się także kompleksowa obsługa logistyczna wydarzeń, w tym montaż i demontaż materiałów.

newsy umożliwiają nam bezpośredni kontakt z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientkami. Przykładamy dużą wagę do tego, aby strefy BaByliss były atrakcyjne dla użytkowniczek, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą, która posiada doświadczenie przy podobnych projektach – powiedziała Marta Liskiewicz Marketing Specialist Babyliss Polska Sp. z o. o.

Zaprojektowane przez Cursor stoiska mają nowoczesną formę i zapewniają komfort użytkowniczkom chcącym wypróbować możliwości produktów BaByliss. Wszystkie elementy zostały wyprodukowane z lekkich materiałów, co pozwoliło na optymalizację ich obsługi logistycznej.

Cursor posiada ponad 15-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze newsów, ułatwiających dotarcie z produktem lub usługą do klienta zewnętrznego i wewnętrznego. Spółka realizuje zarówno akcje typowo wizerunkowe, jak i sprzedażowe.

Klientom oferujemy kompleksową organizację każdego rodzaju wydarzeń, m.in. konferencji, pikników, wystaw, spotkań integracyjnych i imprez sportowych. Zajmujemy się koncepcją, wyszukaniem obiektów, zapewnieniem sprzętu i obsługi cateringowej, a także pełną logistyką – mówi Łukasz Kołodziejski, dyrektor regionu z działu field marketing Cursor SA.

BaByliss działa na rynku pielęgnacji i stylizacji włosów. W strefach BaByliss, organizowanych podczas wydarzeń adresowanych do kobiet, uczestniczki mają możliwość zapoznania się z nowościami oraz poznania ich korzyści i cech. Panie mogą także korzystać z porad eksperta ds. włosów i poeksperymentować z fryzurą przy użyciu produktów marki.

—————————————————————————————————————————————

Cursor – informacje dodatkowe

Cursor jest dostawcą usług biznesowych z obszaru wsparcia sprzedaży i e-logistyki. Specjalizuje się w planowaniu i realizacji złożonych projektów sprzedażowych, obsłudze logistycznej materiałów marketingowych oraz sektora e-commerce, budowie i zarządzaniu strukturami handlowymi, merchandisingu oraz promocji, oferując usługi z zakresu:

 

  • E-logistics
  • Trade support
  • Field marketing
  • Procurement

 

Spółka zarządza jednymi z większych w Polsce centrów logistycznych, dedykowanych obsłudze sektora e-commerce oraz magazynowaniu i dystrybucji materiałów marketingowych. Dysponuje rozbudowaną siecią kilku tysięcy pracowników terenowych. Firma obsługuje ponad 400 klientów z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej.

Od marca 2015 roku spółka jest częścią grupy kapitałowej Tell.

Więcej informacji o Cursor: www.cursor.pl

—————————————————————————————————————————————

Grupa Tell – informacje dodatkowe

Grupa Tell to jeden z wiodących podmiotów na rynku outsourcingu sprzedaży w Polsce. Specjalizujemy się w projektach związanych z integracją kanałów sprzedaży, budowaniem biznesu e-commerce oraz wsparciu realizacji sprzedaży w modelu omnichannel. Grupa zarządza także największą w Polsce liczbą sklepów oferujących usługi operatorów telefonii komórkowej – Orange, T-mobile i Plus. Od 2005 roku Tell S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W skład Grupy Tell wchodzą: Tell SA, Europhone sp. z o. o., PTI sp. z o.o., Cursor SA i Divante sp. z o. o.
Więcej informacji o Grupie Tell: www.grupatell.pl


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200