Aktualności


Divante oficjalnym partnerem Magento 2.0

Divante
20 listopada 2015

Spółka Divante została certyfikowanym partnerem nowej wersji platformy Magento – rozwiązania open source, dedykowanego dla sektora e-commerce.Aby otrzymać tytuł Magento 2 Trained Solution Partner specjaliści z Divante ukończyli specjalistyczne szkolenia, podczas których zdobyli wiedzę i kwalifikacje do programowania na nowej wersji platformy Magento.
Cały rynek e-commerce czekał na oficjalny start Magento 2. My przygotowaliśmy się do tego dużo wcześniej. Dziś jako jedni z pierwszych możemy się posługiwać tytułem Magento 2 Trained Solution Partner – powiedział Marek Borzęcki, Vice Development Director Divante.
Szkolenie certyfikacyjne ukończone przez Divante składało się z kursów Fundamentals of Magento 2 Development oraz Core Principles for Theming in Magento 2, obejmujących wiedzę z zakresu programowania frontend oraz backend. W celu potwierdzenie zdobytych umiejętności programiści Divante otrzymali do wykonania zadania, które zostały zweryfikowane i potwierdzone przez wewnętrzny zespół techniczny Magento.
Już myślimy, jak najlepiej wykorzystać nowe możliwości Magento 2, aby zaoferować naszym klientom szerszy wachlarz możliwości zdobywania sukcesów w branży e-commerce – dodaje Marek Borzęcki.
Divante to jeden z największych partnerów Magento w Europie. W zespole spółki pracuje 80 doświadczonych developerów Magento, co umożliwia realizowanie nawet najbardziej złożonych projektów w krótkich terminach.
Divante posiada doświadczenie we wdrażaniu projektów bazujących na technologii Magento w obszarach B2B oraz B2C w Europie oraz USA. Spółka zajmuje się także integracją pomiędzy Magento a systemami zewnętrznymi (m.in. SAP, Microsoft, IBM, Pivotal).


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200