Aktualności


Divante uruchomiło serwis Electronicbeats.pl dla T-Mobile

Divante
17 maja 2016

Divante z Grupy OEX odpowiada za przygotowanie serwisu promującego nową odsłonę projektu T-Mobile. Electronicbeats.pl to portal przeznaczony dla miłośników dobrych dźwięków i nowoczesnego stylu życia.

W serwisie Electronicbeats.pl można obejrzeć m.in. dedykowaną telewizję Electronic Beats TV oraz posłuchać wyselekcjonowanej muzyki. Treści uzupełniono newsami o tematyce muzycznej oraz lifestyle`owej oraz informacjami na temat imprez, którym patronuje T-Mobile.

W ramach współpracy z T-Mobile Divante opracowało funkcjonalny i graficzny projekt oraz wdrożyło serwis na platformie PimCore.

ElectronicBeats.pl to bardzo ciekawy projekt ze względu na różnorodną grupę docelową. Od samego początku ważne było to, aby projekt był wizualnie świeży i atrakcyjny także dla młodszych odbiorców. Szybko rozpoczęliśmy więc projektowanie koncepcji w wersji graficznej – by zweryfikować koncept z użytkownikami końcowymi już w docelowej formie – mówi Anna Radyno, Senior UX Designer z Divante.

Polska wersja serwisu jest oparta o open-sourcowy CMS PimCore. System został rozbudowany
o dedykowane moduły, m.in. integrację z serwisami muzycznymi (w tym Soundcloud) oraz API
do pobierania informacji z Social Media (we współpracy z Brand24).

Praca z Divante  to czysta przyjemność, czujesz, że działasz z ludźmi doskonale znającymi się na swojej pracy. Powierzając im zadanie stworzenia serwisu dla młodego i jednocześnie wymagającego pokolenia, już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że zrobią to sprawnie i na najwyższym poziomie – mówi Dominik Domański, szef projektu T-Mobile Electronic Beats.

Strona Electronicbeats.pl jest responsywna i przystosowana także do przeglądania na monitorach fullHD (do 1920px). W ramach współpracy Divante zapewnia także hosting i SLA dla serwisu.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200