Aktualności


Grupa OEX w 12. edycji Poland Business Run

5 września 2023

Po raz kolejny Grupa OEX wzięła udział w biegu Poland Business Run, łącząc swoje siły ze spółką Real Management. Dla uczestników biegu i ich rodzin została zorganizowana impreza firmowa. Wydarzenie było doskonałą okazją do wspólnego działania na rzecz szczytnego celu, a jednocześnie integracji pracowników obu firm.

Pracownicy Grupy OEX i Real Management razem przebiegli trasę prowadzącą wokół powstającego osiedla Neo Natolin.

Uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pokonując trasę z determinacją i duchem rywalizacji, wspierając przy tym Fundację Poland Business Run w jej misji. Po udanej sztafecie na uczestników biegu czekała impreza firmowa, która odbyła się w biurze sprzedaży osiedla Neo Natolin. Pracownicy Grupy OEX i Real Management świętowali nie tylko swój sukces, ale także integrowali się i spędzali czas razem z rodziną.

Każdy z uczestników 5-osobowych drużyn przebiegł 4 kilometrową trasę w szczytnym celu – wspierania osób z niepełnosprawnością ruchową oraz po mastektomii.

Poland Business Run to jedno z najważniejszych wydarzeń charytatywnych w Polsce. Tegoroczna, 12. edycja imprezy przyciągnęła liczbę 36 445 biegaczy, co stanowi rekordową frekwencję w historii Fundacji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej: https://www.linkedin.com/posts/oex_zobaczcie-jak-wsp%C3%B3lnie-z-real-management-activity-7105931425010376704-VYoP?utm_source=share&utm_medium=member_desktop 


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200