Aktualności


Rozwiązanie Divante nagrodzone tytułem Top Innovation for E-commerce

Divante
26 lutego 2019

Vue Storefront, rowiązanie PWA stworzone przez Divante z Grupy OEX, zdobyło drugie miejsce w konkursie na najlepsze innowacje dla e-commerce, zorganizowanym przez E-commerce Germany Awards. Nagrody zostały wręczone podczas targów E-commerce Berlin Expo 2019.

Każdego roku, jury konkursu E-commerce Germany Awards wybiera najbardziej obiecujące firmy i innowacje, które dostarczają skuteczne rozwiązania rzeczywistych problemów sektora e-commerce. W ostatnich latach EGA doceniła rolę, m.in. takich dostawców narzędzi dla handlu internetowego jak PayU, Vtex i eSputnik.

Tegoroczna uroczystość odbyła się 19 lutego i zgromadziła specjalistów z branży, ekspertów i społeczność e-commerce. Nagrody przyznano w 10 kategoriach, m.in. ekspansja międzynarodowa, oprogramowanie dla e-commerce, płatności i innowacje wspierające rozwój e-handlu. Vue Storefront został doceniony w ostatniej z tych kategorii i zdobywając ponad 250

głosów zajął drugie miejsce wśród najbardziej innowacyjnych rozwiązań.

Vue Storefront to rozwiązanie bazujące na nowoczesnej technologii PWA (Progresywne Aplikacje Internetowe). Zapewnia sklepom internetowym wszystkie funkcjonalności PWA, w tym działanie w trybie offline, zwiększenie szybkości ładowania się strony oraz dostosowanie witryny do wszystkich urządzeń i systemów operacyjnych. Vue Storefront można zintegrować ze wszystkimi platformami e-commerce (np. Magento, Pimcore).


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200