Aktualności


Fulfilio z nagrodą w plebiscycie Operatora Logistycznego

11 grudnia 2023

OEX Fulfilio otrzymało wyróżnienie honorowe w wyniku badania Operator Logistyczny Roku 2023. To już drugi raz, gdy spółka została doceniona za swoją pracę i zaangażowanie rozwijaniu rozwiązań dla branży logistycznej.


Zakończyła się 22. edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji. Mimo trudności, jakie niosły ze sobą wyzwania dla branży TSL w minionym roku, frekwencja na tym kluczowym wydarzeniu branżowym ponownie przekroczyła oczekiwania. Wszyscy obecni tego wieczoru mieli okazję cieszyć się z możliwości ponownego spotkania w elitarnym gronie liderów sektora TSL.

Kluczowym elementem wydarzenia było ogłoszenie nagród Operatora Logistycznego Roku 2023. Wyróżnienie honorowe otrzymała między innymi spółka Fulfilio. Nagroda została przyznana w kategorii: Kompleksowa obsługa sektora e-commerce.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji odbyła się 30 listopada 2023 w Warszawie. To wydarzenie, które od dwóch dekad stanowi prawdziwe święto logistyki oraz pełni rolę podsumowań mijającego roku. Gala poświęcona była również pionierom zielonej transformacji łańcuchów dostaw, a także produktom i usługom, których innowacyjność umożliwia stały rozwój i doskonalenie operacji w łańcuchu wartości.


Masz pytania?

Małgorzata Fischer
malgorzata.fischer@oex.pl
+48 663 500 200